Менше звітності - у школах

17.04.2014 18:55

Міністерство освіти і науки на ділі впроваджує  план дій "100 днів Міністерства освіти і науки України".  Станом на 11 квітня було скасовано 7 таких нормативних та інструкційних документів, які передбачали додаткову звітність.

Назвемо їх: 

наказ МОН "Про затвердження Плану заходів з виконання Державної цільової соціальної програми підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти"; 

наказ МОН "Про затвердження Плану заходів з виконання Державної цільової соціальної програми впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікаційних технологій "Сто відсотків"; 

наказ МОН "Про затвердження Плану заходів з виконання Державної цільової соціальної програми розвитку дошкільної освіти".

 Лист МОН від 26.04.2013 № 1/9-308 "Щодо надання інформації з оптимізації установ галузі" 

Лист МОН від 09.09.2010 № 1/9-611 "Щодо надання інформації з організації харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів"."У результаті скасування лише цих семи документів всі загальноосвітні навчальні заклади зменшили звітність за більш ніж однією тисячею показників, окремі з яких збиралися по кілька разів на рік", - повідомляє сайт Міністерстві освіти і науки. - Листи щодо скасування актів, спрямованих на створення формальних звітів, які не мають стосунку до якості надання освітніх послуг направлено до Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади".