Пільговий проїзд студентів - в разі підтвердження в Єдиній базі

01.10.2014 17:27

З 1 жовтня 2014 року змінились правила пільгового проїзду студентами. 

Згідно із змінами до Порядку надання пільгового проїзду студентам вищих навчальних закладів I - IV рівнів акредитації та учням професійно-технічних навчальних закладів у міському й приміському пасажирському транспорті та міжміському автомобільному і залізничному транспорті територією України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.1999 р. № 541 (зі змінами).

Пільговий проїзд у поїздах міжміського сполучення студентам денної форми навчання вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації та учням професійно-технічних навчальних закладів, незалежно від форм власності, буде оформлюватись у разі, коли статус студента (учня) підтверджуватиметься даними, що містяться в Єдиній державній електронній базі з питань освіти (ЄДЕБО).

Студенти (учні), дані студентських (учнівських) квитків яких будуть відсутні (та/або некоректні) в ЄДЕБО, не матимуть можливості реалізувати право на пільговий проїзд у залізничному транспорті.

Для перевірки відомостей щодо наявності таких даних в ЄДЕБО на сайті ДП «Інфоресурс» відкрито сервіс «Перевірка студентського/учнівського квитка за даними ЄДЕБО» (https://www.inforesurs.gov.ua/info-per/inforesurs-per-doc.html), за допомогою якого кожний студент (учень) має можливість перевірити дані щодо наявності власного студентського (учнівського) квитка.