Вчителі різних поколінь зібрались на зустріч

20.06.2014 14:58

Стаття в газеті "Сумщина" за посиланням: websu.info/?p=1757

Дещо нетрадиційно відзначили 145-річний ювілей у Слоутському навчально-виховному комплексі, що на Глухівщині.

26 педагогічних працівників, що нині працюють в навчальному закладі покликали до себе в гості більш як 60 своїх колег, що в різний час працювали в Слоутській школі. Нині співпало три ювілеї – 145-річчя відкриття першої школи в селі, 85-річчя з дня побудови Слоутської семирічної школи та 45-річчя, як почало функціонувати нове триповерхове приміщення середньої школи.

IMG_4004За весь час в навчальному закладі працювало більше 260 вчителів та вихователів. Лише в післявоєнний час колективи очолювали 9 директорів 10 разів. Розпочинали свій шлях педагогами у Слоуті В.С.Солдатов, що згодом став секретарем Глухівської міськради, П.О.Прілий — заступником голови Глухівського райвиконкому, М.С.Єроха – редактором газети «Глухівщина», В.К.Шведун – керівником відділу Глухівського райкому партії. Десятки освітян після школи у Слоуті очолювали інші навчальні заклади (Г.П.Суровцева, М.Б.Довгополий, Б.П.Шилов, М.І. Мішин, Є.Л.Дзекелєв та багато інших), працювали в державних установах та вчителями в школах чи не по всій Україні.

IMG_3966На свято завітали більше трьох десятків гостей. В теплій атмосфері педагоги ділились спогадами, пройшли екскурсіє по кабінетах школи, слухали задушевні номери художньої самодіяльності, переглядали фотографії різних директорських періодів. Темою арт-кафе «Зустріч поколінь» було взято напрям «Директори Слоутської школи та їх педагогічні колективи». На святі було визначено дату і наступної такої зустрічі у третю п’ятницю червня 2016 року зі спогадами на тему «Завучі, організатори позакласної роботи та старші піонервожаті Слоутської школи».

Андрій Гриценко