1 лютого почалась реєстрація на ЗНО-2016

01.02.2016 08:07

У понеділок 1 лютого 2016 року розпочинається реєстрація абітурієнтів та випускників шкіл для участі у ЗНО-2016. Цього року процес реєстрації почався на місяць пізніше і буде тривати лише впродовж місяця. Завершиться він 4 березня 2016 року.

Вперше в цьому році у формі ЗНО буде проходити державна підсумкова атестація (ДПА) не лише з української мови і літератури, а й ще - з математики та історії України на вибір випускника.

Крім названих предметів абітурієнти бцдцть складати ще 1-2, але  не більше чотирьох тестів з переліку предметів ЗНО: біологія, географія, фізика, хімія, а також англійська, німецька, французька, іспанська та російська мови.

Зареєструватись можна, як самостійно, так і з допомогою пункту реєстрації.   Спочатку формується реєстраційна картка. Крім загальних реєстраційних даних, учасник тестування при реєстрації має зазначити інформацію про населений пункт, де він перебуватиме у день проведення ЗНО.

Обовязково, треба надіслати картку до регіонального центру реєстраційних документів.

Випускники поточного навчального року після формування комплекту документів, подаватимуть його до свого загальноосвітнього навчального закладу. У свою чергу школи, формуватимуть списки випускників та надсилатимуть їх за адресою регіонального центру, який обслуговує відповідний регіон.

Особи, які є учнями або студентами професійно-технічних,  вищих навчальних закладів , що здобувають повну загальну середню освіту в поточному навчальному році, або є випускниками шкіл минулих років, надсилатимуть реєстраційні документи безпосередньо до регіонального центру своєї області.

Після реєстрації для кожного учасника зовнішнього оцінювання на офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освіти буде створена інформаційна сторінка, доступ до якої здійснюватиметься за номером Сертифіката та PIN-коду.

Також Порядком реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні передбачена можливість внесення змін до реєстраційних даних шляхом перереєстрації. Така можливість буде в учасників ЗНО до 18 березня.