15 грудня - на репозитарії розпочнеться конкурс підручників для 4-х та 7-х класів. ГОЛОСУВАТИ БУДУТЬ ШКОЛИ!

30.11.2014 15:51

Під час наради заступника Міністра освіти і науки Павла Полянського з президентом Асоціації книговидавців і книгорозповсюджувачів України Олександром Афоніним, експертами, у пятницю 28 листопада було вирішено, як буде проходити новий Конкурс підручників для 4 та 7 класів  на основі електронного репозитарію.

Отже,  КОНКУРС буде  проходити у 2 етапи. Перший етап розпочнеться 15 грудня 2014 року і завершиться наприкінці лютого 2015 року. У цей період автори повинні надіслати рукописи своїх підручників для 4 і 7 класів (до 19 січня 2015 року включно), а експерти – надати свої висновки щодо кожного рукопису (до кінця лютого 2015 року). 

Ті рукописи, що пройдуть експертизу, будуть висвітлені на репозитарії та братимуть участь у другому етапі конкурсу – відбір учителями.

ІІ етап триватиме з 2 до 20 березня 2015 року. Упродовж цього періоду вчителі повинні ознайомитися на електронному репозитарії з електронним версіями підручників та обрати один із них. Паралельно школи надсилатимуть копію свого замовлення підручників у паперовому вигляді з підписом керівника та печаткою навчального закладу. Фінальні результати по всій країні будуть оприлюднені через кілька днів після завершення конкурсу. 

Участь у конкурсі братиме близько 18 000 шкіл. Кожна школа має чітко дотримуватися визначених термінів - вчасно реєструватися на репозитарії і вчасно обирати підручники. Адже лише зробивши замовлення у визначений період, вчителі зможуть отримати нові підручники. Реєстрація шкіл для участі в конкурсі буде можливою на репозитарії вже у січні 2015 року.

Учасники наради зауважили, що ті підручники, які під час конкурсу наберуть малу кількість голосів, не будуть друкуватися за кошти державного бюджету, однак можуть бути надруковані видавництвами за власний кошт.

Як ми вже повідомляли електронний репозитарій працює із серпня 2014 р. за адресою:  https://ua.lokando.com/start.php