24 травня - Останній дзвоник і потім - ДПА

21.05.2013 20:56

У найближчу пятницю - 24 травня 2013 р. у школах України відбудуться урочистості, присвячені святу "Останній дзвоник".

На канікули пішло 4 мільйона 222 тисячі школярів.  

А школу закінчили 278 980 випускників. 

Державна підсумкова атестація дев’ятикласників традиційно відбудеться з п’яти навчальних предметів: української мови, математики, географії, біології, а також іноземної мови чи іншого гуманітарного предмета за вибором навчального закладу. ДПА учнів 9-х класів з української мови буде проведена у формі диктанту та відбудеться 31 травня. Завдання диктанту буде обране та оголошено у день проведення атестації зі збірника диктантів для державної підсумкової атестації з української мови для учнів 9-х класів.

У свою чергу випускні іспити в учнів 11-х класів будуть проведені з 27 по 31 травня з трьох предметів у письмовій формі за визначеними міністерством збірниками завдань. У понеділок 27 травня відбудеться обов’язкова державна підсумкова атестація з української мови у формі переказу. Завдання буде оголошено в день проведення атестації з відповідного збірника завдань.

Вручення атестатів та святкування випускних вечорів у більшості регіонів відбудеться 1 червня. Дев'ятикласники отримають документи про освіту 12 червня.

Ті випускники українських шкіл, які вирішили стати студентами вищих навчальних закладів складатимуть тести зовнішнього незалежного оцінювання. Цього року тестування розпочнеться 3 червня. Результати ЗНО абітурієнти використовуватимуть під час вступної кампанії до вищих навчальних закладів України.