Конкурс "Учитель року" в цьому році буде раніше

05.09.2013 10:27

У Міністерстві освіти і науки підписано наказ про проведення всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2014".

У 2013/14 навчальному році конкурс "Учитель року" буде проведено у таких номінаціях: "Географія", "Світова література", "Початкові класи", "Трудове навчання", "Директор школи".

Конкурс традиційно проводитиметься у три тури. Перший (районний, міський) відбудеться у жовтні-листопаді 2013 року. Другий (республіканський - в Автономній Республіці Крим, обласний, міський - у Києві та Севастополі) - у грудні-січні.Заключний (третій) тур всеукраїнського конкурсу буде проведений у лютому-березні 2014 року у містах: Золотоноші Черкаської області - "Початкові класи", Білій Церкві Київської області - "Трудове навчання", Іллічівську Одеської області - "Світова література", Первомайську Миколаївської області - "Географія", Світловодську Кіровоградської області – "Директор школи".

Регіональним департаментам освіти і науки до 24 січня 2014 року доручено надіслати Інституту інноваційних технологій і змісту освіти інформацію про підсумки проведення І та ІІ турів конкурсу.

До 20 січня 2014 року центральний оргкомітет має підготувати пропозиції щодо складу фахових журі в номінаціях конкурсу "Учитель року - 2014".