Міністерство проти "Збірників завдань ДПА"

22.01.2015 15:59

Як відомо, нове Положення «Про проведення державної підсумкової атестації», не передбачає обовязкового розповсюдження серед випускників 4-х, 9-х та 11-х класів Збірників завдань для ДПА.

Однак, в нинішньому 2015 році вони продовжують активно продаватись. Тому Міністерство освіти і науки України виступило із відповідною Заявою.

"Міністерство освіти і науки заявляє: нав’язування платних збірників освітянам, що передусім переслідує комерційну мету, є категорично неприйнятним. До того ж, використання збірників у школах як умова для проходження ДПА скасовано. Відтепер завдання для проведення державної підсумкової атестації укладаються навчальними закладами за рекомендаціями Міністерства освіти і науки (лист МОН № 1/9-21 від 20 січня 2015 року).

Міністерство освіти і науки України отримує звернення громадян, зокрема, вчителів та батьків учнів, щодо нав’язування їм певними зацікавленими особами платних так званих «збірників завдань для державної підсумкової атестації 2015 року» та «відповідей» до них.