Пробне ЗНО буде коштувати 111 гривень

29.12.2015 14:24

Директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій на прес-конференції у понеділок 28 грудня 2015 року повідомив, що вартість пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році з одного предмета становитиме 111 грн.  Для цього необхідно одинадцятикласникам зареєструватись  з 5 до 30 січня 2016 року на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.


Традиційно, під час пробного ЗНО абітурієнти матимуть можливість ознайомитися із процедурою проведення тестування та виконати завдання максимально наближені до завдань, що будуть надані під час основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

Пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 2 квітня. Тестування з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії, а також з англійської, німецької, іспанської, французької або російської мов відбудеться 9 квітня.

Учасник пробного ЗНО може скласти максимум два пробних теста (українська мова та література та один предмет на вибір). Запрошення на пробне тестування, в якому буде вказано інформацію про пункт та час проведення тестування, учасники ПЗНО зможуть роздрукувати з власної персональної сторінки на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Після виконання тестових робіт усім учасникам пробного зовнішнього незалежного оцінювання буде видано тестовий зошит із відповідями на тестові завдання та схемами підрахунку тестових балів.

Учасник пробного ЗНО може скласти максимум два тести (українська мова і література та один предмет на вибір).