Щоденник КОНКУРСУ "УЧИТЕЛЬ РОКУ" - День 1-й 1 лютого

01.02.2016 17:12
День перший 1 лютого -
 УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ 

та перше конкурсне випробування "Світ захоплень" 
 

В актовій залі Сумського ОІППО 1 лютого о 14.00 відбулося урочисте відкриття очного етапу ІІ (обласного) туру конкурсу «Учитель року – 2016». 

Учасників та гостей привітала директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Олена Іванівна Попова  «Сучасному вчителеві мають бути притаманні такі якості, які допоможуть відчути дитину, з її великим, неосяжним дитячим світом. А у виявленні найкращих особистісних якостей, рівня професійної майстерності чільне місце належить саме «Учителеві року» – зазначила Олена Іванівна.

Після представлення на сцені п’ятірки в кожній номінації конкурсанти пройшли перше жартівливе випробування. 

Ми історики, а я був першим або капітаном команди, відповідали на думку загалу - найемоційніше, імпульсивно та гіпершвидко. Тобто прагнули показаи загальну ерудицію та інноваційний підхід до виконання творчих задач.  

Після знайомства з головами журі, учасники отримали привітання та побажання і від них.

Вихованці центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю вітали вчителів області концертною програмою з пісень та таночків, даруючи неймовірну щирість та позитивні емоції. Концерто сподобався! 

Згідно з порядком проведення зазначеного етапу, у перший день змагань учасники презентували домашнє завдання «Учитель – творча особистість» в рамках власного хоббі "Світ захоплень".

Ми ознайомили членів журі та учасників конкурсу з власним хоббі - написанням книг і посібників з методики викладання історії.