Суд вважає, що доплата педагогам непотрібна

10.09.2014 14:47
 

 
У вівторок-середу 9-10 вересня 2014 року Окружний адміністративний суд міста Києва розглядав судову справу за позовом Профспілки працівників освіти і науки України про 20% надбавку педагогічним працівникам за престижність праці та 50% надбавку бібліотечним працівникам за особливі умови праці.

Під час судового засідання були досліджені додаткові документи, надані Міністерством фінансів України, які стосуються прийняття Кабінетом Міністрів України постанов від 25.03.2014 № 88 та від 25.03.2014 № 89.

Представниками Профспілки акцентовано увагу суду на відсутність протоколів засідання урядового комітету та безпосередньо засідання Кабінету Міністрів від 25 березня 2014 року, експертного висновку Секретаріату КМУ, погоджень зацікавлених Міністерств, а також інших документів, які б підтверджували дотримання процедури розгляду та прийняття оскаржуваних постанов у відповідності до Регламенту КМУ.

Після промов представників Профспілки, Уряду та Міністерства освіти і науки України у судових дебатах суд у своєму рішенні у задоволенні позову Профспілки відмовив.
Повний текст рішення з мотивувальною частиною буде виготовлений судом протягом п’яти днів.

Профспілка працівників освіти має намір оскаржувати рішення суду в апеляційному порядку. Апеляційну скаргу буде подано після отримання повного тексту рішення суду.