Вихід у світ нашої книги "Усі уроки. Історія України. 10 клас".

20.02.2012 20:21

Опубліковано на сайті old.sumyinfo.com/index.php?productID=7916         Единый региональный новостной портал Сумской области     

Глухівський журналіст на педагогічній ниві
07-03-2012 09:32
Глухівський журналіст на педагогічній ниві

Нещодавно у харківському видавництві «Основа» вийшли книги, автором яких є вчитель історії з Глухівщини.

Андрія ГРИЦЕНКА добре знають як журналіста та редактора однієї з газет  Глухова. Однак, Андрій Петрович заявив про себе ще й як автор книг з методики викладання історії.

- Навчання дітей, улюблена історія та краєзнавство, журналістський досвід - це мої найбільші життєві захоплення, які з хобі переросли в роботу, - розказує про себе Андрій Гриценко, зараз завуч та вчитель історії Слоутського НВК. - Першою була видана ще в 2008 році краєзнавча розвідка «Слоут - моє рідне село».

Участь в обласному етапі конкурсу «Учитель року» в 2010 та 2011 роках перегорнули нову сторінку - методичну. Вчитель зі Слоута публікує розробки уроків з історії та правознавства у всеукраїнському журналі «Історія та правознавство». Після цього співпраця розширилась до написання книг. У 2010 році побачили світ чотири новодруки: Календарні плани, історія України, всесвітня історія, правознавство для 5-9 класів та така ж книга для 10-11 класів. Вони були видані у співавторстві з іншими вчителями України. А ось два томи «Хрестоматії з історії України для 11-го класу» Андрій Гриценко написав самостійно.

У лютому поточного року в Харкові «Видавнича група «Основа» надрукувала ще одну книгу нашого земляка «Усі уроки до курсу «Історія України». 10 клас. Стандартний та академічний рівні». У березні побачить світ ще один підручник з всесвітньої історії для 10-го класу. Їх видавництво фінансує харківська «Основа».

Автор зі Слоуту ділиться планами про ще одну книгу з історії рідного краю. Ним зібрано краєзнавчого матеріалу на три томи. Але коштів для їх друку немає. Можливо, патріоти нашого краю, любителі історії Глухівщини чи просто небайдужі люди допоможуть з видавництвом…


За матеріалами газети "Народна трибуна"