Яценюк пропонує реформувати в 2016 році середню освіту

11.12.2015 17:42

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк  у пятницю 11 грудня під час звіту Уряду України за рік роботи «Години запитань до Уряду»  серед основних завдань на наступний рік – назвав освітню і медичну реформи, а також - прозору приватизацію, продовження децентралізації та судову реформу. 


«На 2016 рік, наші цілі, перше - це освітня реформа. Це реформа в першу чергу середньої освіти, як базової освіти. Ми багато чого зробили в реформі вищої освіти. Але середня освіта є базою для того, щоб українська молодь мала майбутнє, для того щоб українська держава мала освічений і сильний український менталітет для продовження економічних реформ», - сказав Яценюк.

Він також визнав, що у 2015 році реформа середньої освіти не здійснювалась.

«Ми багато що зробили в реформі вищої освіти і імплементуємо закон про вищу освіту. Але середня освіта є базою для того, щоб українська молодь мала майбутнє».
«Також я визнаю, що в реформі середньої освіти у 2015 році було зроблено дуже мало. І це є наша спільна відповідальність, в першу чергу уряду України», - зазначив прем’єр, звертаючись до парламенту.