Заступник міністра освіти Олег Дерев’янко звільнився з посади

23.02.2016 13:48

Заступник міністра освіти і науки Олег Дерев’янко у понеділок 22 лютого 2016 року вирішив звільнитись з посади. Про це він повідомив у своєму Facebook.

«Сьогодні написав заяву про звільнення з посади заступника міністра освіти і науки. Тому що посада (будь-яка) заради посади і статусу мене не цікавить. Цікавить діяльність на користь суспільства і результат», - зазначив Дерев’янко.

Він також зазначив, що косметичні зміни вже не допоможуть ані системі освіти, ані державі в цілому.

«Країна потребує швидких і справжніх трансформацій на основі відповідального лідерства, ефективного публічного управління і нульової толерантності до корупції, а не повільних косметичних змін, які вже не допоможуть ані системі освіти, ані державі в цілому. За умов, які склалися, буду поки що більш корисним для країни в громадський діяльності і соціальному підприємництві. Слава Україні!», - написав Олег Дерев’янко.

Як відомо, Дерев’янко є громадським і культурним діячем, співорганізатором багатьох освітніх і культурних проектів та ініціатив. На посаді заступника міністра освіти і науки – керівника апарату він працював з 11 березня 2015 року.