ЗНО в 2016 році будуть здавати двічі: в березні і травні-червні

16.07.2015 17:28

У рішенні Колегії Міністерства освіти і науки України від 3 липня 2015 року оприлюднено терміни та порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації у 2016 році. 


Як і в цьому році ЗНО буде проводитись з таких навчальних предметів: української мови і літературиісторії Україниматематикибіологіїгеографіїфізикихіміїанглійської,іспанськоїнімецькоїросійськоїфранцузької мов.

Результати ЗНО з української мови і літератури, однієї з іноземних мов, а також із математики або історії України будуть зараховані як результати державної підсумкової атестації за курс повної загальної освіти для всіх випускників загальноосвітніх та вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації 2016 року.

Спочатку з 1 по 31 березня 2016 р. державну підсумкову атестацію (ДПА) у формі ЗНО пройдуть випускники вищих навчальних закладів  І-ІІ рівнів акредитації. Потім випускники загальноосвітніх навчальних закладів з 16 по 31 травня складатимуть ДПА у формі ЗНО з трьох обовязкових предметів. Тобто, випускні будуть проходити у середині травня!? 

З 1 червня абітурієнти будутьскладати тести ЗНО з біології, географії, фізики, хімії та російської мови. Для цього буде відведено цілий місяць - до 30 червня.