Віртуальний МУЗЕЙ ВІЙНИ

До Вашої уваги ВІРТУАЛЬНІ МУЗЕЇ

Музеї - це духовні скарбниці, що зберігають безцінні пам''ятки історії, культури та мистецтв, їх інформаційні ресурси служать суспільству та його розвиткові. Тому головним у музеї є  відвідувач. 

Віртуальний музей  ПЕРШОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ  

 

 

 

 

 

 

 

Віртуальний музей  ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ 

 

  

Віртуальні МУЗЕЙ ПЕРШОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ та МУЗЕЙ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ створені в 2013-2014 рр. в ході дисертаційного дослідження на тему "Формування у старшокласників умінь використовувати інформаційні ресурси у поцесі навчання всесвітньої історії" 

аспірантом Бердянського державного педагогічного університету Андрієм Петровичем ГРИЦЕНКО та учнями 10-11 класів навчальних закладів Сумської, Чернігівської та Тернопільської областей, що брали участь в еспериментальній роботі. 

 

ВІРТУАЛЬНА ЕКСКУРСІЯ МУЗЕЯМИ СВІТУ

Меморіальний комплекс „Національний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років" (Київ)

https://warmuseum.kiev.ua/

Сайт пропонує для своїх відвідувачів новини музею, інформацію про історію створення та експозиції, знайомить з пошуковою роботою меморіального комплексу. Містить спеціальну інформацію для фахівців. Пропонує перегляд фотодокументів.

 

Музей визвольної боротьби України Львівського історичного музею

 

ФОТОГАЛЕРЕЯ ВІДДІЛУ

Експозиція Музею у хронологічній послідовності розкриває основні етапи боротьби за Самостійну Соборну Українську  Державу, і охоплює період від кінця ХІХ – до початку 90-х рр. ХХ ст.

www.lhm.lviv.ua/ekspozyciyi/muzey_vyzvolnoyi_borotby_ukrayiny.html

 

 

Національний Музей Другої Світової війни США (National World War II Museum) 

Національний Музей Другої Світової війни був відкритий 6 червня 2000, як Національний Музей дня "Д". Його експозиція складається з матеріалів, пов'язаних з союзницьким вторгненням до Нормандії, Франція.

Адреса: 945 Magazine Street, New Orleans, LA 70130

https://www.tripadvisor.ru/Attraction_Review-g60864-d106440-Reviews-The_National_WWII_Museum-New_Orleans_Louisiana.html

 

 

Державний історичний музей Росії 

https://www.shm.ru/

Зібрання музею налічує близько 4,5 млн. предметів, окрім того документальні фонди налічують близько 12 млн. аркушів. Сайт знайомить з історією музею, його фондами, виставками, експозиціями, ресурсами та науковою діяльністю. Також на сайті діє форум.

 

Центральний музей Великої Вітчизняної війни

https://www.poklonnayagora.ru/

На сайті представлено новини музею, контактну інформацію. Подається опис музею та експозицій.

 

Німецький історичний музей (Берлін)

https://www.dhm.de/

Ключовими поняттями концепції музею та його експозицій є просвітництво та взаєморозуміння. Сайт знайомить відвідувачів з історією створення музею, його колекціями та експозиціями. На сайті діє інтернет-магазин, web-камери. Представлено довідкову інформацію.